Zapewniamy:

  • Przewóz nowymi mercedesami
  • Bezpieczeństwo i komfort jazdy
  • Liczne usługi dodatkowe
Usługi transportowe

Firma Dyniewicz od lat zajmuje się transportem osób indywidualnych, zorganizowanych grup wycieczkowych i pracowników firm. Zaufało nam już wielu klientów prywatnych oraz biznesowych. Gwarancja bezpiecznej podróży w komfortowych warunkach tylko u nas!

Nasza oferta

Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz firm. Zapraszamy do nas wszystkich, którzy potrzebują transportu osobowego. Do Państwa dyspozycji oddajemy luksusowe limuzyny marki Mercedes, jak również busy i autokary. Posiadamy też luksusowe pojazdy przeznaczone do przewozu pasażerów VIP. Prawdziwą perłą wśród nich jest Mercedes Sprinter VIP6 Salonik, który jest sześcioosobowym busem z drewnianymi elementami oraz skórzaną tapicerką. Przewóz osób tym pojazdem jest niezwykle komfortowy nawet podczas dłuższych podróży.

 

Dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych oferujemy wynajem busa na wycieczki krajowe oraz zagraniczne, jak również dojazd na imprezy i eventy. Nasza firma jest w stanie zaoferować wynajem autokarów, oferując wyłącznie nowoczesne i komfortowe pojazdy. Autokary wypożyczane są na wielodniowe wycieczki, jak również na kilka godzin – na przykład na dowóz gości weselnych czy pogrzebowych, dowóz pracowników korporacji do pracy. Dla stałych klientów oferujemy rabaty i zniżki. O kosztach naszych usług można dowiedzieć się telefonując do nas lub przyjeżdżając do siedziby firmy w Warszawie.

 

Wszystkie nasze samochody to pojazdy renomowanej marki Mercedes. Dzięki temu, że są regularnie serwisowane i zadbane zawsze wyglądają jakby przed chwilą wyjechały z salonu.


Komfort jazdy takim samochodem nie wymaga reklamy. Podróżowanie z naszą firmą jest zawsze bezpieczne ze względu na doskonały stan techniczny pojazdów oraz odpowiedzialną i ostrożną jazdę naszych doświadczonych kierowców. Nasi pracownicy to osoby na wysokim poziomie. Każdą rekrutację przeprowadzamy bardzo dokładnie i szczegółowo. W efekcie w naszym zespole pracują zrównoważeni kierowcy wyróżniający się wysoką kulturą osobistą. Każdy z nich posługuje się językiem obcym, dzięki czemu możemy przewozić klientów zagranicznych bez potrzeby zatrudniania tłumacza.

 

Firma Dyniewicz świetnie radzi sobie we wszystkich rodzajach zleceń. Z takim samym oddaniem realizujemy każdy przewóz. Dzięki temu cieszymy się bardzo wysoką renomą na rynku usług transportowych. Zawsze dążymy do tego, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany jakością jaką oferujemy.

 

Szybki kontakt

Dyniewicz Krzysztof usługi transportowe
ul.Chodkiewicza 7/79
02-593 Warszawa

E: kontakt@dyniewicz.com
K: +48 603 079 108
K: +48 693 456 361
T: 22 314 75 66
T: 22 408 56 18

Zarezerwuj pojazd

Wypełnij poniższy formularz, a my w
ciągu 24h skontaktujemy się z TobąCopyright C 2014 by Dyniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie www.jellinek.plTagi

Śledź nas na:

face google + tweeter youtube