Zapewniamy:

  • Przewóz nowymi mercedesami
  • Bezpieczeństwo i komfort jazdy
  • Liczne usługi dodatkowe
Usługi transportowe

Firma Dyniewicz od lat zajmuje się transportem osób indywidualnych, zorganizowanych grup wycieczkowych i pracowników firm. Zaufało nam już wielu klientów prywatnych oraz biznesowych. Gwarancja bezpiecznej podróży w komfortowych warunkach tylko u nas!

Dodatkowe usługi

Korzystanie z usług naszej firmy nie musi wcale oznaczać wynajęcia jedynie limuzyny z kierowcą. Dla swoich Klientów posiadamy szereg ofert dodatkowych. Istnieją one po to, by zwiększyć maksymalnie komfort i wygodę naszego Klienta.

 

Oferujemy zatem za niewielką dopłatą napoje i przekąski na pokładzie.

 

Do bardziej wyszukanych ofert należy organizacja bankietów, konferencji oraz spotkań służbowych. Dzięki nam każdy szczegół spotkania będzie odpowiednio dopracowany, a nasz Klient może sam poczuć się gościem, a nie organizatorem. Poza tym możemy zapewnić gościom konferencji odpowiednią rozrywkę w czasie czasu wolnego. Jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób zapoznać gości z historią, zabytkami, ciekawymi miejscami oraz stylem życia stolicy. W ramach usług turystycznych rezerwujemy noclegi, restauracje; kupujemy bilety i inne. Swoją ofertę dostosowujemy do potrzeb Klienta. Z tego względu oferujemy wycieczki zróżnicowane pod względem zainteresowań. Chętnie przyjmujemy zlecenia od gości zagranicznych – nasi kierowcy posługują się językami obcymi, dlatego w pełni mogą się porozumiewać bez obecności tłumacza. Poza tym nasi kierowcy są szczególnie kulturalnymi, taktownymi i dyskretnymi osobami, dzięki czemu podróżowanie w ich towarzystwie jest szczególnie przyjemne.

 

Możliwość zamówienia usług dodatkowych sprawia, że współpraca z nami jest tak efektywna i wielopłaszczyznowa. Zaufało już nam wiele osób prywatnych, grup zorganizowanych, przedstawicieli dużych firm oraz klienci VIP. Cieszymy się bardzo dobrą opinią oraz znakomitymi referencjami, co dla każdego nowego Klienta powinno być gwarancją jakości naszych usług.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne usługi transportowe. Bogata oferta, elastyczność i kompleksowość sprawia, że spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalnie z myślą o nich uzupełniliśmy naszą propozycję o usługi dodatkowe, zawierające organizację różnego rodzaju spotkań oraz uzupełnienie wolnego czasu w trakcie wyjazdu.

 

Wszystkie nasze propozycje turystyczne i organizacyjne dostosowujemy indywidualnie do danego klienta. Całość zlecenia jest zawsze przemyślana i dopięta na ostatni guzik. Na każdym etapie organizacyjnym ważne są dla nas wskazówki klienta. Stawiamy na zadowolenie, satysfakcję i komfort zleceniodawcy, który w pełni może cieszyć się organizowaną przez nas konferencją, spotkaniem biznesowym czy wycieczką z przewodnikiem.

 

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i zapewnimy, iż organizowany przez nas wyjazd będzie udany i profesjonalny, a także zgodny z Państwa zainteresowaniami. Do wszystkich zleceń bowiem podchodzimy indywidualnie, stąd każdy z wyjazdów jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

 

Proponujemy Państwu komfort i wygodę wyjazdów biznesowych, a także prywatnych. Komfortowe, nowoczesne busy, doświadczeni kierowcy oraz dyspozycyjna i zorganizowana kadra pracowników to to, czym możemy się poszczycić. Firma Dyniewicz zdobyła już duże grono zadowolonych klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktu i gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.

Szybki kontakt

Dyniewicz Krzysztof usługi transportowe
ul.Chodkiewicza 7/79
02-593 Warszawa

E: kontakt@dyniewicz.com
K: +48 603 079 108
K: +48 693 456 361
T: 22 314 75 66
T: 22 408 56 18

Zarezerwuj pojazd

Wypełnij poniższy formularz, a my w
ciągu 24h skontaktujemy się z TobąCopyright C 2014 by Dyniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie www.jellinek.plTagi

Śledź nas na:

face google + tweeter youtube