Zapewniamy:

  • Przewóz nowymi mercedesami
  • Bezpieczeństwo i komfort jazdy
  • Liczne usługi dodatkowe
Usługi transportowe

Firma Dyniewicz od lat zajmuje się transportem osób indywidualnych, zorganizowanych grup wycieczkowych i pracowników firm. Zaufało nam już wielu klientów prywatnych oraz biznesowych. Gwarancja bezpiecznej podróży w komfortowych warunkach tylko u nas!

O firmie

Co liczy się w dzisiejszym świecie przy wyborze firmy transportowej? Przede wszystkim cena, jakość i prestiż.

 

Firma Dyniewicz mieści się w Warszawie i jest poważną konkurencją dla innych firm oferujących transport osobowy. Dysponujemy kilkunastoma pojazdami: autobusami, busami i samochodami osobowymi. Wszystkie z nich pochodzą od renomowanych marek. Są nowoczesne, zadbane i bezpieczne, dzięki czemu podróż jest bardzo komfortowa.

 wynajem busów

 

Wysokiego poziomu obsługi pasażerów mogą się Państwo spodziewać po naszych kierowcach, którzy w swoim życiu zawodowym przejechali bezpiecznie tysiące kilometrów. Są to osoby kulturalne i odpowiedzialne. Dla Państwa komfortu i dobrego samopoczucia w czasie podróży, skrupulatnie przeprowadzamy rekrutację w naszej firmie. Pracę tutaj znajdzie tylko osoba, która jest w pełni oddana swoim obowiązkom. Wszyscy nasi kierowcy posługują się językami obcymi, dzięki czemu komunikacja z cudzoziemcami nie stanowi dla nas żadnego problemu.

 

Nasza kilkunastoletnia praca (działamy od 1999 roku) pokazuje, że podążamuy w dobrym kierunku – dosłownie i w przenośni. Mamy pokaźne grono klientów, którzy polecają nas swoim znajomym i zawsze korzystają z naszych usług, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Zadowolenie klienta jest wyznacznikiem naszej pracy.

 

Możemy pochwalić się licznymi certyfikatami i licencjami, które są dowodem wysokiej jakości usług, jakie oferujemy. Cały czas się rozwijamy pod względem technicznym, jak również inwestujemy w rozwój osobisty naszych pracowników. Co pewien czas rozszerzamy również naszą ofertę. Działamy zgodnie z prawem krajowego i międzynarodowego transportu osobowego, obowiązującym w Unii Europejskiej.

 

Główną domeną naszej działalności jest transport turystyczny – przeznaczony dla osób indywidualnych, jak również grup zorganizowanych. Obsługujemy też pracowników korporacji. Możemy być wszędzie tam, gdzie potrzebny jest transport osób – wystarczy tylko do nas zadzwonić! 

Szybki kontakt

Dyniewicz Krzysztof usługi transportowe
ul.Chodkiewicza 7/79
02-593 Warszawa

E: kontakt@dyniewicz.com
K: +48 603 079 108
K: +48 693 456 361
T: 22 314 75 66
T: 22 408 56 18

Zarezerwuj pojazd

Wypełnij poniższy formularz, a my w
ciągu 24h skontaktujemy się z TobąCopyright C 2014 by Dyniewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie www.jellinek.plTagi

Śledź nas na:

face google + tweeter youtube